O nás

   Když se řekne Rock´n´roll, ne všichni si představí velice fyzicky náročný sport, vyžadující všestrannou přípravu. V současné době začínají děti již od 3-4 let a procházejí taneční gymnasticko-akrobatickou a kondiční přípravou.

   

Je na volbě každého zájemce, zda chce sport provozovat na soutěžní úrovni nebo pouze jako zájmovou činnost. Podle toho je také příprava členů rozdělena a trénink je plně přizpůsoben zájmu svěřenců.

  

Ti co mají zájem, se mohou dostat i do nejvyšší výkonnostní kategorie a to vyžaduje velice zodpovědný přístup a pečlivou přípravu, do které spadá i účast na soustředěních - 2 hlavní soustředění (letní, velikonoční) + víkendová soustředění.

 

   Soustředění se účastní jak svěřenci již na vysoké úrovni, tak i začínající tanečníci. Program je uzpůsoben tak, aby svěřenci prošli přípravou taneční – baletní, gymnastickou, akrobatickou a samozřejmě základními tanečními technikami.

  
Samozřejmě vytváříme prostor i pro ty, kdo nechtějí rock´n´roll dělat na tak vysoké úrovni, ale přesto je sport baví. Pro ně jsou potom k dispozici zájmové kroužky, kde s dětmi připravujeme vystoupení. Všichni, kdo mají zájem, se mohou prezentovat na akcích jako je Bambiriáda, Pohádkový les, Den dětí s Ikeou a různé akce pro děti.

Novinky


Vyhledat


Partneři

Náš klub pracuje za podpory MHMP