Black Cup 2012

Od roku 2011 jsme se stali pořadateli dnes již tradiční soutěže Mistrovství republiky kategorie B v akrobatickém rock´n´rolle a pohárové soutěže Black Cup.

V letošním roce proběhl druhý ročník opět ve spolupráci s DDM Praha 9. Soutěž se konala 5. 5. 2012 ve sportovní hale Sparta – Povinný mlýn a účastnily se jí nejen páry České, ale i páry ze Slovenska a Rakouska.

Díky podpoře magistrátu měla akce velmi vysokou úroveň a svou záštitu poskytl i Premiér.  Mediální podporu zajistilo rádio Hry, Beat a televize Metropol. Dokument ze soutěže jste mohli shlédnout na Čt 4.

Hned v prním ročníku získal náš pár Jakub Škoda a Vera Vacková titul mistra republiky a obsadili jsme i 5., 6., 7. místo. (finále se účastní 7 párů). V letošním roce náš pár David Kejklíček a Kristýna Jirounková  v titulární kategorii získal titul, vicemistrů republiky a 6. Místo ve finále.

V kategorii děti s mezinárodní účastí obsadil pár Vojtěch Vrablík a Eliška Routová 2. místo.
V letošním roce jsme také poprvé startovali i v kategorii nejvyšší, kde pár Filip Endris a Eliška Burzová obsadili 6. místo a stali se nejmladšími účastníky této kategorie za několik posledních let.
 

Novinky


Vyhledat


Partneři

Náš klub pracuje za podpory MHMP